KURUMSAL
+90 352 320 80 90
[email protected]

  KURUMSAL

  KORUSU SONDAJ makina parkuru ve yetişmiş iş gücü kadrosuyla eksiksiz bir kuruluştur.Şirketteki görevli personel sayısı 45 kişidir.Bu personelin 10 u idari birimde 35 i ise sahada görev almaktadır.

  KORUSU sadece sondaj kuyuları açarak su temini sağlayan bir firma değildir. KORUSU enerji verimliliği ve uzaktan kontrol sistemleri alanında yurt genelinde birçok proje gerçekleştirmiştir. "Boşa giden 1 kWA enerjinin bir kuruma bir yılda 1000 euro ya mal olduğunu biliyormuydunuz" sloganı ile yola çıkmış ve Türkiye de birçok kurumda %50 ye varan tasarrufların sağlandığı projelere imza atmıştır.

  Bunun yanı sıra 2005 ten beri üzerinde çalıştığı "Su Kontrol ve Yönetim Sistemi" projesi TÜBİTAK ın desteği ile 2011 yılında büyük bir kısmı tamamlanmıştır.

  Bu sistem ile bir kuruma ait herhengi bir pompa veya pompalar uzaktan (internet üzerinden) izlenebilir, programlanabilir, yönetilebilir ve geçmişe dönük veri alınabilir şekilde tasarlanmıştır.

  Tarihçemiz

  Korusu Sondaj 'ın temelleri MAHMUT KÜTÜK tarafından 1965 yılında Kayseri de atılmıştır.O yıllarda sıhhi tesisat ürünleri ve hizmetleri, küçük kapsamlı beden gücü ile yapılan el sondajları ile faaliyetini sürdüren Korusu Sondaj 1993 yapılanmaya girmiştir. Bu tarihte kurucu Mahmut KÜTÜK şirketi çocuklarına devretmiş 1993 yılında KORUSU SONDAJ LTD. ŞTİ. ünvanı ile aile şirketi olarak yeniden yapılanmıştır. Şirket bu tarihten sonra sektördeki yenilikleri ve müşteri gereksinimleri iyi analiz ederek Türkiye de içmesuyu temininde sondaj sektörünün yanısıra enerji verimliliği ve scada otomasyon alanlarındada büyük projelere imza atmıştır...

  Müşterilerimiz

  Mutluluklarını ve beklentilerini herşeyden üstün tuttuğumuz ihtiyaçlarına önem verdiğimiz,ilk önceliğimiz müşterilerimiz dir.
  Müşterilerimizle ilişkilerimizde kazan-kazan temel ilkemizdir. Hem müşterimizin hem de şirketimizin hakları bizim için çok önemlidir

  Hizmette birinciyiz

  Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde en iyi uygulamaları takip eder, daha iyisini yapmayı hedefleriz.
  Üretim ve hizmet aşamalarındaki kalite çıtasını sürekli yükseltiriz

  Rekabetçiyiz

  Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hep zorlu yarışları sever,her alanda birinciliği hedefleriz.
  Hızlı ve çeviğiz, çok çalışarak ve kendimizi aşarak müşterilerimize en iyiyi sunarız

  Gücümüzü yenilikten alırız

  Değişim ve yenilikler karşısındaki girişimci ruhumuzla, yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız.
  Pazardaki yeni fırsatları tespit eder ve değişime hızla uyum sağlayarak hareket kabiliyetimizi artırırız.
  Değişime öncülük eder; yeni pazarlar oluştururuz
  Yeni ve farklı fikirleri bizim için çok değerlidir

  Bakış Açımız

  Yurt genelinde müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmaktır.
  Bu amaç doğrultusunda değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek, kaliteli hizmet sunmak, performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmaktır.​

  Kalite Politikamız

  • Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,
  • Müşteriyi ürünümüz kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek,
  • Her zaman güvenilir bir firma olmak,
  • Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,
  • Sürekli eğitim faaliyetleri ile personelimizin kalifikasyon seviyesini arttırmak,
  • Tedarikçilere uyumlu şekilde çalışarak istenilen kalite seviyesindeki hammaddeleri en ucuz şekilde temin etmek.
        Hiç içerik bulunamadı.

        [email protected] Korusu Sondaj | Tüm Hakları Saklıdır.